placeholder-opis-naglowka-galeria-glowna

Namioty

Namioty

Ekspresowe

Namioty ekspresowe to najpopularniejszy rodzaj namiotów handlowych. Głównymi zaletami są szybki i łatwy montaż. Stabilna, aluminiowe konstrukcje nie posiadają żadnych luźnych elementów. Dodatkową zaletą są niewielkie gabaryty transportowe.
Namioty

Jehlan

Jehlany to namioty dla wymagających klientów. Ich główne zalety to nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa. Poszycie namiotów, jest wykonane z wodoszczelnej, odpornej na ścieranie oraz rozdarcia tkaniny poliestrowej. Ściany są mocowane do dachu za pomocą zamków. Namioty mogą mieć dowolną grafikę, dzięki technice druku sublimacyjnego.
Namioty

Dome

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Konstrukcja namiotu opiera się na planie pięciokąta a poszycie tworzy kształt kopuły, co skutecznie odróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest w 100% wykonana z aluminium o przekroju 50 mm. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h.

Dodatki eventowe

Dodatki eventowe

Pufy

Pufy reklamowe to wygodne i komfortowe produkty. Wzmocnione tkaniny i możliwość zadruku całej powierzchni czynią pufy i kostki niezastąpionymi nośnikami reklamy, pozwalającymi aranżować takie miejsca jak pokoje wypoczynkowe, poczekalnie, salony sprzedaży, ale także miejsca promocyjne na świeżym powietrzu.
Dodatki eventowe

Parasole

Parasol to produkt łączący funkcje promocyjne i użytkowe. Jest to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Dodatki eventowe

Flagi

Flagi reklamowe to znakomity dodatek do stoiska eventowego. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i niewielkim rozmiarom transportowym ten produkt jest również doskonałym dodatkiem do namiotów.
Dodatki eventowe

Rollupy

Niewielkie gabaryty, niska waga i bardzo łatwy montaż sprawiają, że rollup jest najczęściej wybieranym mobilnym nośnikiem reklamowym. Rozwijany z aluminiowej kasety banner jest rozpinany na aluminiowym maszcie. Po prezentacji sprężyna pozwala zwinąć banner z powrotem do kasety, co zabezpiecza nośnik podczas transportu.
Dodatki eventowe

Płotki

Płotki idealnie nadają się do wydzielenia przestrzeni. Banery drukowane cyfrowo nadają płotkom funkcje reklamowe. Produkt jest doceniany przez ekipy sportowe dla wydzielenia strefy serwisowej i organizatorów eventów, w celu wyznaczenia miejsc szczególnie atrakcyjnych dla uczestników imprezy.
Dodatki eventowe

Żagle

Żagiel jest przeznaczony do użytkowania jako nośnik reklamy oraz miejscowe zacienienie. Montaż żagla odbywa się przez rozpostarcie go nad planowaną powierzchnią i odpowiednio mocne zakotwienie do trwałych punktów w architekturze miejsca jego ekspozycji.
Dodatki eventowe

Leżaki

Leżak reklamowy to produkt idealnie pasujący do wszelkich stref relaksu, tzw. "chillzone". Indywidualny nadruk na leżakach daje możliwość dostosowania ich charakteru do dowolnego rodzaju imprezy.
Dodatki eventowe

Bramy

Aluminiowa brama reklamowa to wyraźnie odróżniający się od innych nośnik reklamowy. Potężny rozmiar i duża powierzchnia reklamowa przykuwają uwagę uczestników każdej imprezy.

Nośniki na wentylator

Nośniki na wentylator

Spider tents

The inflatable Spider tents are ideal for the most demanding customers. Large advertising surface and spacious interior of the tent makes this product is an excellent solution for advertising products and services. The largest tent can roof an area of 78 m2. The usable area is even 47 m2.
Nośniki na wentylator

Arches

Arches are ideal for sports events. The span of more than 11m makes it can also be used as an entrance to an exhibition stand. Arches are available in 4 shapes each of which is available in two sizes. Large advertising surface of the arches makes prints are visible from a distance and attract the attention of your audience.
Nośniki na wentylator

Airwalls

An advertisement screen is the simplest form of a pneumatic advertisement. Replaceable printed meshes, large space, and easy assembly provide unlimited exposure possibilities at any given place and time.